Pand Theo van Velzen - Alkmaar

Contact

Theo van Velzen grondboortechniek en bronbemaling is gevestigd op industrieterrein "Boekelermeer" in Alkmaar, Noord-Holland. Ons bedrijf ligt op een steenworp afstand van de snelweg A9, ter hoogte van rotonde "Kooimeer".

Vestigingsadres

Pyrietstraat 1
1812 SC Alkmaar

Postadres

Postbus 60
1850 AB Heiloo

Bereikbaarheid

Telefoon
+31 (0)72 – 533 1720
Fax
+31 (0)72 – 533 8333
Email algemeen
info@theovanvelzen.nl
Email offertes
calculatie@theovanvelzen.nl

Bankzaken

IBAN
NL14RABO 031.57.51.002
G-Rekening
NL94RABO 099.11.67.546
BTW-nr
NL808859432B01

Contactpersonen Theo van Velzen Grondboortechniek en Bronbemaling

Directie

Theo van Velzen
072 2100249 – 06 53984723
theo@theovanvelzen.nl

Directie

Margret van Velzen
072 2100245
margret@theovanvelzen.nl

Bedrijfsleider

Danny Hoebe
072 2100241 – 06 10958121
danny@theovanvelzen.nl

Calculator

René Binkhorst
072 7210712
rene@theovanvelzen.nl

Calculator

Frank Sassen
072 2100242
frank@theovanvelzen.nl

Planning

Marcel Vlaar
072 5331720
marcel@theovanvelzen.nl

Uitvoerder

Adrie van Steenis
06 22664710
adrie@theovanvelzen.nl

Uitvoerder

Joost Bego
06 23520698
joost@theovanvelzen.nl

Chef werkplaats

Bart Koning
072 2100251
bart@theovanvelzen.nl

Lead Engineer E

Juri Twisk
072 2100252
juri@theovanvelzen.nl